Internationale Keramiekmarkt Dwingeloo

Deelnemers 2018 Alfabetisch

Deelnemers Keramiekmarkt Dwingeloo 2018
  Dörte Ahrenkiel Utrecht   www.ahrenkiel-ceramics.com
  Elena Arioso Campo Tures Italie  
  Saskia van Beek Losser   www.saskiavanbeek.nl
  Gina Bilyam Haren   www.ginabilyam.nl
  Henriëtte den Blanken Heiloo   www.hdenblanken.exto.nl
  Yves Block Rotterdam   www.yvesdeblock.nl
  Gerry Blok Enschede    
  Günter + Ute Thölen Boguschewski Bad Zwischenahn Duitsland  
  Jeltje Borneman Hindelopen   www.laborneman.com
  Petra van den Bos Eindhoven   petravandenbos.blogspot.com
  Donnie van Bree Posterholt   www.donkeramiek.com
  Leo Broos Hoge Hexel   www.xs4all.nl/~lbroos
  Gwen Conner Geffen   www.gwenconner.exto.nl
  Joke Dekker Dedemsvaart   www.keramiekjokedekker.nl
  Carry Dekker - Mol Reeuwijk-Brug   carrydekkermol.wordpress.com
  Martina Dielen Mijdrecht   www.martinadielen.nl
  Carien Dongen Waspik   www.steengoedweekend.nl
  Ineke Eden Heemstede   www.inekeramiek.nl
  Fernand Everaert Lochristi Belgie www.fernand-everaert.be
  Matthieu van der Giessen Nijverdal   www.pottenbakkerijdesmeltkroes.nl
  Wendy Glas Almere   www.wendyglas.nl
  Roy Greve Elp   www.roygreve.nl
  Diana Harteveld Den Haag   www.dnadiana.nl
  Anneke Harting Aalsmeer   www.annekeharting.nl
  Wietske Hellinga Dokkum   www.adiantum-keramiek.com
  Peter Henning Bremen Duitsland www.henning-keramik.de
  Job Heykamp Geesteren   www.jobheykamp.nl
  Pauline Hoeboer Den Haag   www.paulinehoeboer.nl
  Anne Huizing Enschede   www.annehuizing.nl
  Frans & Jozien Ingenhut Mheer   www.ingenhut-keramiek.nl
  Anneke Jansen-Kniesmeijer Ruinen   www.boecketeyn.nl
  Netty Janssens Tilburg   www.ceramiccolor.nl
  Agda de Jong- de Graaff Zwijndrecht   www.agdadejong-keramiek.nl
  Inge Jonkers-Sandmann Blesdijke   www.ingejonkers.nl
  Klara Kallenbach Berlijn Duitsland  
  Anneke Kelderman Mulder Harderwijk   www.annekekeldermankeramiek.nl
  Eva Kinzius Aachen Duitsland www.kinzius.de
  Tjabel Klok Opeinde   www.tjabelklok.nl
  Lydie Knol-Gunnink Wilsum   www.lydiekeramiek.nl
  Cisca Kok Enschede   www.nvk-keramiek.nl
  Ginie Koolen Nordhorn Duitsland  
  Caroline Kuiper Den Ham   www.carolinekuiper.nl
  Noëlle Lamers Delft   www.de-rode-scherf.nl
  Eva Lukkenaer Westerbork   www.pottenbakkerijdrenthe.nl
  Jose Maria Mariscal Paneque Albons (Girona) Spanje www.ceramicasjosemariscal.blogspot.com
  Monique Meijer Witharen   www.binnenwerk.com/atelier-de-engel
  Christine Merjenburgh Emmeloord   www.chris-keramiek.nl
  Yna Meulen Huizen   www.hetsteenenhoofd.nl
  Nine Milacic Nieuw Bergen   www.atelier-detulp.nl
  Cristine Möhring Viersen Duitsland www.moehring-keramik.de
  Judith Mulder Hengelo   www.ju-keramiek.nl
  Mirjam Oostveen Weurt   www.madebymir.nl
  Caroline Peeters Eindhoven   www.carolinepeeters.nl
  Carola Puister Delft   www.carolakeramiek.exto.nl
  Ellen Rijsdorp Delft   www.ellenrijsdorp.nl
  Ingrid Ripke-Bolinius Worpswede Duitsland www.ripke-bolinius-keramik.de
  Nel Rood Wognum   www.nelrood.nl
  Frouwien Soenveld Wageningen   www.eigenwijzetegels.nl
  Rita Spaan Klauss Rotterdam   www.mooi-keramiek.nl
  Diane Tafel D-Herdecke Duitsland www.madian-art.de
  Arpad Takacs Budapest Hongarije www.facebook.com/ocarinabudapest
  Hiltje Talsma Gorredijk   www.keramiekensierpapier.nl
  Peter Taubert Straelen Duitsland www.taubert-keramik.de
  Lettie Tax Iznate, Malaga Spanje www.lettietax.nl
  Edith Tergau Beegden   www.atelierdeskleis.nl
  Loes Theunissen Nijmegen   www.loestheunissen.com
  Jacqueline Tijssen Nieuwegein   www.tijssenkeramiek.nl
  Dick Tillema Emmeloord   www.dicktillema.nl
  Ghislaine van Tongeren Noordwijk   www.ghislainekeramiek.nl
  Wybren Veenstra Rottum   www.kreatz.nl
  Frans Verheijen Voorst    
  Elysia Verhoeven Dwingeloo   www.elysiaverhoeven.nl
  Ans Vink Oudewater   www.ansvink.nl
  Carla de Vrijer Doetinchem   www.dekleinood.nl
  Persheng Warzandegan Enschede   www.pershengwarzandegan.nl
  Helma van de Water Smilde   www.keramiekhw.nl
  Jannie van der Wel Santpoort   www.jannievanderwel.nl
  Maria Wieding-Kalz Rosendahl-Holtwick Duitsland www.mhw-keramik-wieding.de
  Floor de Wit Meppel   www.floordewit.nl
  Hannie Wolsink Enschede   www.hanniewolsink.com
 
Demonstranten
  Angelien Coco Martin Portret boetseren naar model www.angeliencocomartin.nl
  Gea Helder Kleien met kinderen  
  René Kaiser Graische technieken in klei www.renekaiser.nl
  Ed Knops Stook technieken  
  Dinie Roffel Workshop mozaiek www.dinrof-mozaiek.nl
 
Muziek
  Ed ten Hoedt, Allen Wrench & the Nuts Amsterdam   www.allenwrench.nl
  Martin Kamerbeek Groningen    
 
Overige deelnemers
  Ceramic Inspirations St.Antonin Noble Val Frankrijk www.ceramic.nl
  KLEI Magazine Voortuizen   www.klei.nl
  NVK Bergen   www.nvk-keramiek.nl