Internationale Keramiekmarkt Dwingeloo

Deelnemers 2018 Alfabetisch

KraamNaamPlaatsLandWebsite
31 Dörte Ahrenkiel Utrecht   www.ahrenkiel-ceramics.com
1 Elena Arioso Campo Tures Italie  
4 Saskia van Beek Losser   www.saskiavanbeek.nl
38 Gina Bilyam Haren   www.ginabilyam.nl
8 Henriëtte den Blanken Heiloo   www.hdenblanken.exto.nl
61 Els Bleijenberg Spijkenisse   www.uniekkeramiek.nl
32 Yves de Block Rotterdam   www.yvesdeblock.nl
26 Gerry Blok Enschede    
39 Günter + Ute Thölen Boguschewski Bad Zwischenahn Duitsland  
27 Jeltje Borneman Hindelopen   www.laborneman.com
40 Petra van den Bos Eindhoven   petravandenbos.blogspot.com
43 Donnie van Bree Posterholt   www.donkeramiek.com
28 Leo Broos Hoge Hexel   www.xs4all.nl/~lbroos
20 Gwen Conner Geffen   www.gwenconner.exto.nl
24 Joke Dekker Dedemsvaart   www.keramiekjokedekker.nl
44 Carry Dekker - Mol Reeuwijk-Brug   carrydekkermol.wordpress.com
45 Martina Dielen Mijdrecht   www.martinadielen.nl
55 Carien Dongen Waspik   www.steengoedweekend.nl
19 Fernand Everaert Lochristi Belgie www.fernand-everaert.be
9 Matthieu van der Giessen Nijverdal   www.pottenbakkerijdesmeltkroes.nl
46 Wendy Glas Almere   www.wendyglas.nl
15 Roy Greve Elp   www.roygreve.nl
47 Diana Harteveld Den Haag   www.dnadiana.nl
50 Anneke Harting Aalsmeer   www.annekeharting.nl
48 Wietske Hellinga Dokkum   www.adiantum-keramiek.com
49 Peter Henning Bremen Duitsland www.henning-keramik.de
30 Job Heykamp Geesteren   www.jobheykamp.nl
68 Pauline Hoeboer Den Haag   www.paulinehoeboer.nl
22 Anne Huizing Enschede   www.annehuizing.nl
79 Frans & Jozien Ingenhut Mheer   www.ingenhut-keramiek.nl
23 Anneke Jansen-Kniesmeijer Ruinen   www.boecketeyn.nl
56 Netty Janssens Tilburg   www.ceramiccolor.nl
10 Inge Jonkers-Sandmann Blesdijke   www.ingejonkers.nl
57 Klara Kallenbach Berlijn Duitsland  
58 Anneke Kelderman Mulder Harderwijk   www.annekekeldermankeramiek.nl
14 Eva Kinzius Aachen Duitsland www.kinzius.de
41 Tjabel Klok Opeinde   www.tjabelklok.nl
62 Cisca Kok Enschede   www.nvk-keramiek.nl
67 Caroline Kuiper Den Ham   www.carolinekuiper.nl
51 Noëlle Lamers Delft   www.de-rode-scherf.nl
70 Eva Lukkenaer Westerbork   www.pottenbakkerijdrenthe.nl
11 Jose Maria Mariscal Paneque Albons (Girona) Spanje www.ceramicasjosemariscal.blogspot.com
12 Monique Meijer Witharen   www.binnenwerk.com/atelier-de-engel
7 Christine Merjenburgh Emmeloord   www.chris-keramiek.nl
80 Emma van der Meulen Ankeveen   www.emmavandermeulen.nl
2 Yna Meulen Huizen   www.hetsteenenhoofd.nl
35 Cristine Möhring Viersen Duitsland www.moehring-keramik.de
69 Judith Mulder Hengelo   www.ju-keramiek.nl
13 Grietje Nieuwhof Roden   www.nieuwhofart.nl
21 Mirjam Oostveen Weurt   www.madebymir.nl
18 Caroline Peeters Eindhoven   www.carolinepeeters.nl
17 Carola Puister Delft   www.carolakeramiek.exto.nl
42 Ellen Rijsdorp Delft   www.ellenrijsdorp.nl
36 Ingrid Ripke-Bolinius Worpswede Duitsland www.ripke-bolinius-keramik.de
77 Nel Rood Wognum   www.nelrood.nl
53 Roelie Santing Huis ter Heide   www.roeliesantingkeramiek.nl
60 Anne Schlossarek Bad Rothenfelde Duitsland www.keramikwerkstatt-schlossarek.de
66 Diane Tafel D-Herdecke Duitsland www.madian-art.de
85 Arpad Takacs Budapest Hongarije www.facebook.com/ocarinabudapest
5 Hiltje Talsma Gorredijk   www.keramiekensierpapier.nl
64 Peter Taubert Straelen Duitsland www.taubert-keramik.de
65 Edith Tergau Beegden   www.atelierdeskleis.nl
75 Loes Theunissen Nijmegen   www.loestheunissen.com
6 Jacqueline Tijssen Nieuwegein   www.tijssenkeramiek.nl
74 Dick Tillema Emmeloord   www.dicktillema.nl
73 Ghislaine van Tongeren Noordwijk   www.ghislainekeramiek.nl
71 Frans Verheijen Voorst    
29 Elysia Verhoeven Dwingeloo   www.elysiaverhoeven.nl
78 Ans Vink Oudewater   www.ansvink.nl
76 Rita Visman IJhorst   www.ritavisman.nl
72 Carla de Vrijer Doetinchem   www.dekleinood.nl
33 Persheng Warzandegan Enschede   www.pershengwarzandegan.nl
54 Helma van de Water Smilde   www.keramiekhw.nl
81 Jannie van der Wel Santpoort   www.jannievanderwel.nl
82 Maria Wieding-Kalz Rosendahl-Holtwick Duitsland www.mhw-keramik-wieding.de
25 Floor de Wit Meppel   www.floordewit.nl
83 Hannie Wolsink Enschede   www.hanniewolsink.com
 
Demonstranten
96 Angelien Coco Martin Portret boetseren naar model www.angeliencocomartin.nl
91/92 Gea Helder Kleien met kinderen  
86 Ine en Ed Knops Stook technieken https://rakuvaria.com/
87/88 Dinie Roffel Workshop mozaiek www.dinrof-mozaiek.nl
98/99 Paul Werner Grote schalen draaien www.pwkeramiek.nl
 
Muziek
  Ed ten Hoedt, Allen Wrench & the Nuts Amsterdam   www.allenwrench.nl
93 Martin Kamerbeek Groningen    
 
Overige deelnemers
3 Ceramic Inspirations St.Antonin Noble Val Frankrijk www.ceramic.nl
84 Keramikos Haarlem   www.keramikos.nl
52 KLEI Magazine Voortuizen   www.klei.nl
95 Nederlandse Keramiekopleiding Gouda   www.sbbgouda.nl
37 NVK Bergen   www.nvk-keramiek.nl
94 SKNN Zuidwolde   www.sknn-keramiek.nl
34 VEKA Dreumel   www.ve-ka.nl